*** Penzion Coupe ubytovanie Pribram IV

Penzion Pribram IV Coupe

Ubytovanie Penzión Coupé Příbram :
Penzión Coupé je novo otvorený penzión, ktorý sa nachádza v blízkosti centra mesta Příbrami bezprostredne u autobusového i vlakového nádražia.

Penzión Coupé Príbram ubytovanie :
Objekt je novo zrekonštruovaný, nájdete tu päť útulne zariadených, príjemných dvojlôžkových izieb so sociálnym zariadením (sprchovací kút, WC) a TV. Celková kapacita penziónu je 10 lôžok.

Coupé penzión ubytovanie Příbram služby :
V prízemí budovy sa nachádza štýlový bar pre cca 20 hostí, ktorý slúži zároveň ako recepcia. Recepcia je otvorená v Po-Pi od 13:00-01:00 a v So-Ne od 17:00-01:00. Vaše auto môžete zaparkovať v uzavretom areáli objektu. Po dohode je zvieratám vstup povolený.

Příbram penzión ubytovanie Coupé stravovanie :
Ubytovaným je k dispozícii kompletne vybavený kuchynský kút : mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, riad atď. V penzióne je bar. V blízkosti penziónu je niekoľko reštaurácií rôzneho typu, kam si hostia môžu zájsť na teplé jedlo.

Penzión Coupé ubytovanie Príbram okolie :
Príbram leží približne 60 km od Prahy medzi návrším Svätej hory a chrbtom Brezových hôr. Příbram patrí k známym historickým kráľovským mestám. Od 14. storočia sa vyvíjalo mesto ako centrum s ťažbou rúd striebra a farebných kovov. Architektonických pamiatok sa veľa nedochovalo, za zmienku stojí zámok a gotický kostol sv. Jakuba s barokovým interiérom a Banícke múzeum. Hlavnou atrakciou mesta a jeho okolia sa stala Príbramská Svätá hora, ktorá je najstarším mariánským pútnickým miestom v Českej republike. Na Svätej hore môžeme nájsť chrám Panny Márie z 16.-17. storočia, ktorý je považovaný za skvost českého raného baroka a predtým bol nejfrekventovanejším pútnickým miestom v Čechách, už od 17. storočia. V súčasnosti nie je už Príbram mestom baníckym, ale stále zostáva mestom, kde sa každoročne stretávajú pútnici nielen z Čiech.
Penzion Pribram IV Coupe - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Pribram IV Coupe - hotel má vináreňPenzion Pribram IV Coupe - k dispozícii kavareňPenzion Pribram IV Coupe - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Pribram IV Coupe - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Pribram IV Coupe - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
 
Penzion Coupe ubytovanie Pribram IV Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -1 °C Vietor: 23 m/s